Weer mogelijk explosief gevonden bij Poolse supermarkt Beverwijk

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

BEVERWIJK (ANP) – Bij de Poolse supermarkt in de Beverhof in Beverwijk is in de nacht van zondag op maandag opnieuw een mogelijk explosief aangetroffen, meldt de politie. Er is een verdachte aangehouden. De supermarkt was vorig jaar al twee keer doelwit van een explosie.

Rond 01.00 uur kreeg de politie een melding over een verdachte situatie bij de supermarkt. Volgens een woordvoerder werden spullen aangetroffen die mogelijk duiden op een explosief.

Even later is in de omgeving van de supermarkt een verdachte aangehouden. De politie doet onderzoek naar het mogelijke explosief en naar de betrokkenheid van de verdachte.

De afgelopen tijd vonden er vaker incidenten plaats rond Poolse supermarkten. In het Limburgse Panningen werd de afgelopen weken nog twee keer geprobeerd brand te stichten. Ook waren er ontploffingen in onder meer Heeswijk-Dinther, Tilburg en Aalsmeer en beschietingen in Rotterdam. In verband met deze aanslagen heeft de politie enkele aanhoudingen verricht.

In januari werd een 19-jarige Rotterdammer aangehouden voor een explosie bij de supermarkt in Beverwijk. In februari werd hij vrijgelaten, maar hij bleef wel verdachte in de zaak.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.