Wethouder: Rotterdam wordt met kater wakker

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

ROTTERDAM (ANP) – Na de rellen in het centrum van Rotterdam vrijdagavond waarbij zeven mensen gewond raakten, wordt Rotterdam met een kater wakker. Dat stelt wethouder Vincent Karremans (buitenruimte en handhaving) in een tweet. Medewerkers van de dienst Stadsbeheer zijn bezig met het opruimen van de restanten van wat burgemeester Ahmed Aboutaleb “een orgie van geweld” noemde.

Een protest van honderden mensen op de Coolsingel tegen het zogeheten 2G-beleid waarbij alleen mensen die genezen zijn van corona of gevaccineerd zijn tegen het virus een coronatoegangsbewijs krijgen, ontaardde in rellen. Daarbij werd zwaar vuurwerk afgestoken, er werden brandjes gesticht en politieauto’s en onder meer straatmeubilair werden vernield. De politie loste waarschuwingsschoten en schoot ook gericht.

Karremans: “Terwijl Rotterdam met een kater wakker wordt van een nacht die heel veel Rotterdammers, waaronder ik, heel boos heeft gemaakt, zijn de helden van @Stadsbeheer010 al uren bezig de boel op te ruimen zodat de stad weer open kan. De stad is namelijk van ons en niet van relschoppers”.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.