Wilbert Mutsaers verlaat Spotify Benelux

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Wilbert Mutsaers, die de afgelopen zes jaar de managing director was van Spotify Benelux, verlaat het bedrijf. Hij stapt over naar boekingskantoor Agents After All. Dat maakte Mutsaers op LinkedIn bekend.

Hij noemt geen concrete reden voor zijn vertrek. Mutsaers zegt wel veel zin te hebben om “met voor mij veel bekende en nieuwe collega’s, artiesten, teams intern en extern samen aan de slag te gaan”. Bij AAA zijn veel grote Nederlandse artiesten aangesloten, zoals Chef’Special, BLØF en Acda en De Munnik.

Mutsaers blijft wel verbonden aan andere organisaties waar hij actief voor was. Zo is hij lid van de Raden van Toezicht van het Metropole Orkest en BNNVARA en is hij verbonden aan War Child. Voor zijn tijd bij Spotify Benelux was Mutsaers onder meer zendermanager van NPO 3FM en hoofd van de Nederlandse tak van Universal. Ook was hij manager van Total Touch.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.