William prijst Schotse voetbalgemeenschap

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Prins William heeft op zijn doorreis door Schotland goede woorden over voor de lokale voetbalgemeenschap. Volgens de prins is voetbal erg nuttig om het gesprek over mentale gezondheid aan te jagen, en daarin is Schotland goed op weg.

“De Schotse voetbalgemeenschap heeft de afgelopen twee dagen laten zien dat er hard wordt gewerkt om een omgeving te creëren die mensen aanmoedigt om openlijk over hun mentale gezondheid te praten”, aldus de prins.

De prins feliciteerde ook voetbalclub St. Johnstone met het winnen van de Schotse beker. De club was zaterdag in de finale met 1-0 te sterk voor Hibernian. “Het was een geweldige wedstrijd!”

De oudste zoon van prins Charles is bezig met een week durende reis door Schotland. Op de eerste dag van zijn rondreis was de hertog van Cambridge ook bezig met voetbal, toen deed hij mee aan een potje van de Schotse voetbalclub The Spartans FC in Edinburgh.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.