Witte Huis annuleert optreden B-52’s om Israël-Hamasoorlog

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Het Witte Huis annuleert vanwege de Israël-Hamasoorlog een optreden van The B-52’s. De rockband zou eigenlijk optreden tijdens een staatsdiner voor de Australische premier Anthony Albanese, maar dat gaat niet door.

Leden van de band mogen het diner wel als gasten bijwonen, maakte First Lady Jill Biden bekend. Het geplande optreden wordt nu verzorgd door militaire muzikanten.

De First Lady legde uit dat het niet het juiste moment is voor een optreden van de “legendarische” B-52’s. “Het is een tijd waarin veel mensen geconfronteerd worden met verdriet en pijn”, zei Biden. “Daarom hebben we het entertainmentgedeelte van de avond aangepast.”

De rockband is onder meer bekend van de hit Love Shack. De naam van de band is gelijk aan die van een Amerikaanse bommenwerper, de B-52.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.