YouTube-ster boos na seponeren mishandelingszaak

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De bekende YouTube-ster Jeroen Holtrop is boos nadat een zaak wegens mishandeling tegen hem is geseponeerd. Zijn advocaat heeft een bericht hierover in het AD via sociale media bevestigd.

Het Openbaar Ministerie vindt dat er onvoldoende overtuigend bewijs is om een strafzaak te beginnen tegen de man die Holtrop op een uitgaansavond het ziekenhuis in geslagen zou hebben. Holtrop heeft advocaat Sébas Diekstra in de arm genomen om alsnog vervolging af te dwingen.

De voormalig PowNews-presentator werd in maart vorig jaar naar eigen zeggen slachtoffer van een zware mishandeling na een avondje stappen in Delft. Door de aanval belandde hij in het ziekenhuis met een hersenkneuzing. Zijn advocaat stelt dat er “veel getuigen zouden zijn geweest”.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.