YouTube-sterren Rutger en Thomas krijgen Platina Boek

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

YouTube-sterren Rutger & Thomas zijn bekroond met een Platina Boek. Van hun boek De Magische Halsband zijn meer dan 150.000 exemplaren verkocht, maakte boekenkoepel CPNB dinsdag bekend. Het is de tweede keer in de geschiedenis dat een kinderboek wordt onderscheiden met deze award.

Het is een boek over Rutger, Thomas en hun hond Paco die met z’n drieën een liefdevol gezin vormen. Op hun sociale mediakanalen delen ze al jarenlang filmpjes. De Magische Halsband is hun eerste boek.

Boektitels voor volwassenen worden met 200.000 verkochte exemplaren bekroond met een Gouden Boek. Voor 350.000 exemplaren geldt platina en titels die 500.000 keer over de toonbank zijn gegaan worden bekroond met diamant. Voor kinderboeken is een ander aantal vastgesteld: 75.000 verkochte exemplaren voor goud, 150.000 voor platina en 200.000 voor diamant.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.