Zac Efron staat open voor reboot High School Musical

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Zac Efron wil zeker meewerken aan een mogelijke reboot van de High School Musical-films. In gesprek met E! News zegt de acteur dat hij een reünie met de groep van toen “geweldig” zou vinden.

De 34-jarige acteur speelde de rol van Troy Bolton in de drie High School Musical-films, waarvan de eerste in 2006 verscheen. “Het zou geweldig zijn om de kans te krijgen om weer met dat team te werken”, zegt de acteur. “Ik hoop dat het gebeurt.”

Ook Ashley Tisdale en Vanessa Hudgens werden bekend door hun rollen in de films. Hudgens en Efron hadden in hun High School Musical-tijd zowel in de film als in het echt een relatie, maar daar kwam eind 2010 een einde aan.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.