Zeeuws nummer boosterprik voor ouderen honderden keren gebeld

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

GOES (ANP) – Het speciale telefoonnummer van de GGD Zeeland voor 70-plussers die een afspraak willen maken voor een boosterprik is sinds vrijdag al honderden keren gebeld. “Vrijdag zijn er 200 afspraken gemaakt en maandag tot 11.00 uur waren er 170 bellers”, zegt een woordvoerster van de Zeeuwse GGD.

Volgens haar reageren ouderen positief op de speciale lijn om een afspraak te maken voor de booster tegen het coronavirus. “We horen van mensen dat ze dankbaar zijn en het fijn vinden dat er een ander nummer is dan het landelijke nummer waar ze soms moeilijk doorheen komen”, aldus de zegsvrouw.

De lijn werd vrijdag geopend omdat het voor sommige ouderen soms erg lastig blijkt om een afspraak te maken. De GGD Hart voor Brabant heeft sinds donderdag een vergelijkbare lijn. Hoe vaak hiervan gebruik is gemaakt is nog niet bekend.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.