ZIEN! Monique Westenberg in ziekenhuis: ‘Écht k*t’

Monique Westenberg is met haar hond Frenkie in het dierenziekenhuis beland nadat hij zijn wond heeft opengemaakt. Ondanks alle voorzorgsmaatregelen ging het opnieuw mis.

Monique in ziekenhuis
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

Monique Westenberg heeft opnieuw een flinke tegenvaller te verwerken gekregen met haar hond Frenkie. De ex-partner van André Hazes jr. moest maandag met haar trouwe viervoeter naar het dierenziekenhuis nadat hij zijn wond had opengehaald. In een emotionele video vertelt ze hoe het ondanks alle voorzorgsmaatregelen toch misging. Vooral één klein moment waarop ze haar hond niet in de gaten kon houden, blijkt achteraf cruciaal.

Monique Westenberg opnieuw met Frenkie naar het dierenziekenhuis

Monique Westenberg deelt op TikTok en Instagram Stories een verdrietige update over haar hond Frenkie. In de video is ze met hem in het dierenziekenhuis, waar blijkt dat zijn wond opnieuw open is gegaan. De situatie valt haar zwaar, zeker omdat ze naar eigen zeggen al dagen haar uiterste best doet om te voorkomen dat dit gebeurt.

“Hij heeft zijn wond opengemaakt. Écht k*t.”

De teleurstelling klinkt duidelijk door in haar woorden. Monique vertelt dat ze goed op Frenkie let en hem zelfs een speciaal pakje laat dragen om de wond te beschermen. Toch is het niet gelukt om te voorkomen dat hij eraan kwam.

Voor haar volgers is het een verdrietige update. Op de achtergrond van de video zijn de geluiden van Frenkie te horen. Verschillende kijkers reageren geschrokken en laten weten dat ze het moeilijk vinden om hem zo te horen.

Waarom Monique haar hond ook ’s nachts niet alleen laat

Monique legt uit dat ze de afgelopen dagen extra voorzichtig is geweest. Frenkie draagt een pakje, maar ’s nachts krijgt hij slaapmiddel toegediend. Dat is volgens haar op advies van de dierenarts nodig, omdat hij anders te beweeglijk is wanneer hij zou moeten rusten.

Juist die rust is belangrijk om te voorkomen dat de wond opnieuw opengaat. Monique probeert daarom zo veel mogelijk controle te houden over wat haar hond doet. Zelfs wanneer ze niet in dezelfde ruimte is, wil ze hem kunnen zien.

Dat blijkt ook uit haar verhaal over het moment waarop het misging. Ze had een camera aangezet, zodat ze Frenkie via haar telefoon in de gaten kon houden terwijl ze zelf even iets anders deed.

Maar precies op dat moment liep het anders dan gepland.

Het moment waarop het misging

Monique vertelt dat ze wilde gaan douchen. Frenkie lag op dat moment onder invloed van het slaapmiddel en leek volgens haar verhaal rustig te liggen. Dankzij de camera dacht ze hem ook op afstand in de gaten te kunnen houden.

“Ik ging douchen. Hij was nog steeds onder het zeil van het slaapmiddel.”

Dan krijgt ze een telefoontje. Daardoor valt de camera op haar telefoon uit en kan ze Frenkie tijdelijk niet meer volgen. Het lijkt misschien een klein moment, maar volgens Monique was dat precies het moment waarop ze de controle verloor.

“En ik word gebeld”, zegt ze in de video.

De onderbreking duurde naar eigen zeggen zeven minuten. Toen Monique vervolgens naar beneden ging om bij Frenkie te kijken, was het al misgegaan: zijn wond was opnieuw open.

Het is een pijnlijke tegenslag voor de hondenbaas, die juist zo haar best deed om hem te beschermen. Ze laat in haar verhaal duidelijk merken hoe frustrerend het is dat het ondanks al die inspanningen toch fout ging.

Frenkie moet opnieuw onder narcose

De gevolgen zijn niet gering. Frenkie moest opnieuw onder narcose en de wond moest opnieuw worden behandeld. Volgens Monique is de wond deze keer niet gehecht, maar geniet. Dat betekent dat ze opnieuw rekening moet houden met herstel en het voorkomen van verdere problemen.

Voor Monique voelt het alsof alle vooruitgang teniet is gedaan. Ze had al dagen geprobeerd om de wond dicht te houden en haar hond zo rustig mogelijk te laten herstellen. Nu begint het hele proces opnieuw.

‘We beginnen weer van vooraf aan’, aldus Monique.

Ze besluit haar video met een duidelijke uiting van frustratie en verdriet:

‘Echt k*t. Écht k*t’

Fans leven mee met Monique Westenberg

Onder de beelden reageren volgers massaal meelevend. Vooral het geluid van de hond maakt indruk op kijkers. Een volger schrijft: “Hij kernt van de pijn. Wat erg. Sterkte ermee”. Een andere fan reageert: “Kan het niet aanhoren. Zo zielig”.

Naast de steunbetuigingen krijgt Monique ook allerlei adviezen van volgers. Dat is niet ongebruikelijk wanneer bekende Nederlanders persoonlijke momenten delen op sociale media: mensen willen graag helpen, al zijn de tips niet altijd gevraagd.

Voorlopig staat vooral het herstel van Frenkie centraal. Monique heeft in haar video laten zien hoe zorgvuldig ze met de situatie probeert om te gaan en hoe hard de nieuwe tegenslag aankomt.

Hoe het herstel de komende dagen verloopt, blijkt nog niet uit de gedeelde beelden. Wel is duidelijk dat Monique opnieuw een moeilijke periode tegemoetgaat waarin ze haar hond goed in de gaten zal moeten houden. Haar volgers hopen ongetwijfeld dat Frenkie nu rustig kan herstellen en dat een nieuwe tegenvaller uitblijft.

@moniquexnoel

Pfff….

♬ origineel geluid – moniquexnoel

Tags

MONIQUE WESTENBERG

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.