Zó vrolijk zag je het Radio 1 Journaal nooit eerder

Voor Astrid Kersseboom, de vroegere presentator van het NOS Journaal, kan de dag niet vroeg genoeg beginnen. Vrijwel elke dag is zij de vriendelijke gastvrouw van het Radio 1 Journaal en brengt zij het goede, maar ook veel slecht nieuws via de nieuwszender.

Astrid Kersseboom gaat uit haar dak op Radio 1 tijdens liedje Bruno Mars en Lady gaga.
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Jos La Grande

Maar deze donderdagochtend, aan de voet van een heerlijke, vroege zomerdag, zagen we opeens een hele andere Astrid Kersseboom. Even op dit moment niet de oorlog tussen Rusland en de Oekraine of het conflict in de Gazastrook waarover ze normaal bericht, nee niets van dat alles.

Het nummer Die with a Smile van Bruno Mars en Lady Gaga zorgde bij de anchor van de ochtendshow voor een ontlading. Astrid bleek een fan te zijn van het liedje. De armen gingen de lucht in, de tekst werd gepassioneerd meegezongen door de nieuwslezeres, die we opeens van een geheel andere kant leren kennen.

Kersseboom moet elke ochtend om 4 uur op om om tijd in de Hilversumse studio te zijn om Nederland van het laatste nieuws te voorzien. Astrid, in Vlaardingen geboren, heeft twee volwassen kinderen en is getrouwd met Jos Frijters, die ze op de school van Journalistiek in Tilburg heeft leren kennen.

Kersseboom won in in 2020 De Slimste Mens, maar lijkt ook geschikt om mee te doen aan The Masked Singer. Wie het fragment wil nakijken, kan bij Radio Gemist om plm 06.45 uur het vrolijke fragment terugkijken.

Beelden Radio 1 Journaal

Tags

ASTRID KERSSEBOOMRADIO 1 JOURNAAL

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.