Zoon Frans en Mariska Bauer gaat vol voor powerliften

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Jan Bauer, de tweede zoon van Frans en Mariska Bauer, is fanatiek bezig met powerliften. Jan heeft zich geplaatst voor het NK en wil daar graag in de top drie eindigen. Dat zegt hij in gesprek met RTL Boulevard.

Door de coronapandemie is Jan gaan powerliften, waarbij hij tientallen kilo’s de lucht in tilt. “Heb toen heel lang stilgezeten. Toen ben ik uiteindelijk uitgekomen in de sportschool en toen ben ik uitgekomen bij powerliften met een coach.” Volgens Jan is het “best serieus allemaal”.

Jans vader Frans heeft ook eens geprobeerd te deadliften, vertelt hij. “Maar hij houdt het lekker bij hardlopen. Dat past meer bij hem.” Zijn moeder Mariska is daarentegen “een beetje sceptisch” over de nieuwe passie van haar zoon. “Die vindt het overdreven dat ik zoveel sport.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.