Zuid-Koreaanse fans krijgen compensatie na ontbreken Ronaldo

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Een rechter in Zuid-Korea heeft geoordeeld dat twee Zuid-Koreaanse voetbalfans compensatie krijgen omdat Cristiano Ronaldo niet meespeelde in een oefenwedstrijd vorig jaar juli. Evenementenorganisator The Fasta had veel reclame gemaakt voor het duel tussen Juventus en een sterrenteam van de K League met Ronaldo als hoofdpersoon. Het bedrijf dient elke supporter 300 euro te betalen wegens “mentale stress”, zo zei de rechter.

De Portugese superster zou 45 minuten spelen, maar zou zelf geweigerd hebben om te voetballen. Fans stapten vervolgens naar de rechter om hun geld terug te krijgen. “Supporters hadden speciaal tickets gekocht om Ronaldo in actie te zien”, zei de advocaat van een van de fans.

Volgens The Fasta hadden zij een afspraak met Juventus. Andere zaken tegen de wedstrijdorganisator lopen nog. The Fasta had eerder aangegeven alle schade te verhalen op Juventus.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.