BenB-Els deelt zoenfoto: nieuwe vriend?

B&B Vol Liefde-deelneemster Els van Roode lijkt helemaal in de wolken. De blondine geniet op dit moment van een droomreis door Botswana, maar het zijn niet de wilde dieren of zonsondergangen die de meeste aandacht trekken; het is de man aan haar zijde.

Heeft Els eindelijk een vriend?
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

Op de foto’s die Els de afgelopen dagen op Instagram heeft geplaatst, duikt steeds dezelfde man op. En niet zomaar als reisgenoot: de twee lijken wel érg close. Op één van de beelden is te zien hoe Els hem een kus op de mond geeft, terwijl hij op een andere foto zijn hand liefdevol op haar been legt.

‘Mooi setje’

Fans reageren enthousiast op de intieme vakantiekiekjes. ,,Zou toch een mooi setje zijn, jij en Diederik”, schrijft iemand. En een ander schrijft: ,,Love is in the air als je het mij vraagt!”

Tags

B&B VOL LIEFDE

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.