Cassierra meteen kampioen met Racing Club

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

BUENOS AIRES – Oud-Ajacieden Mateo Cassierra en Dario Cvitanic zijn kampioen in Argentinië geworden met Racing Club. De club uit de industrievoorstad Avellanada heeft voor de negende keer de titel in de Argentijnse voetbalcompetitie veroverd.

Racing Club speelde zondagavond 1-1 bij Tigre en dat was voldoende om de titel zeker te stellen. Augusto Solari schoot in de 57e minuut het doelpunt binnen dat voor de titel zorgde. De gelijkmaker van de thuisploeg viel in de blessuretijd.

Racing Club, dat van de 24 wedstrijden er maar twee verloor, heeft door het gelijkspel vier punten meer dan Defensa y Justicia. Met nog één speelronde te gaan kan de club de titel niet meer ontgaan. Cassierra kwam in de winterstop over van Ajax, dat de spits voor anderhalf jaar huurt met een optie tot koop. Cvitanic speelt sinds begin dit jaar bij Racing.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.