Dick Schreuder gaat broer Alfred helpen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

SINSHEIM – Alfred Schreuder (46) krijgt komend seizoen als hoofdcoach van de Duitse club TSG 1899 Hoffenheim een goede bekende als assistent. De nummer negen van de Bundesliga heeft zijn broer Dick Schreuder (47) gecontracteerd als ”hulpcoach”.

De ex-prof van onder meer PSV, Sparta Rotterdam, FC Groningen en RKC Waalwijk was tot voor kort werkzaam als assistent-coach bij Philadelphia Union in de Amerikaanse Major League. Daarvoor fungeerde de voormalige middenvelder 3,5 jaar als hoofdtrainer van Katwijk. Ook was Dick Schreuder tussen 2013 en 2014 lid van de technische staf bij de Engelse club FC Barnet, die destijds onder leiding stond van oud-international Edgar Davids.

Alfred Schreuder trad begin 2018 aan als assistent-trainer bij Ajax. De voormalige hoofdcoach van FC Twente volgt bij Hoffenheim Julian Nagelsmann (naar RB Leipzig) op.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.