Dít zijn de kandidaten van nieuwe seizoen Winter Vol Liefde volgend jaar
We moeten er nog even op wachten, want pas in 2027 komt het vierde seizoen van Winter Vol Liefde op tv. Maar hé, wie wil er nou niet alvast weten welke singles hun hart openstellen in de sneeuw?

Terwijl seizoen 3 – de editie van 2025/2026 – nog niet eens van start is gegaan, zijn de nieuwe kandidaten voor 2026/2027 al bekendgemaakt. En geloof ons: het belooft weer smullen te worden!
Neem Dick (48), die al tien jaar in het ijzige IJsland woont en daar innovatieve tiny houses bouwt. Na zijn scheiding stortte hij zich op zijn werk en zijn twee zoontjes, maar nu is hij klaar voor een sterke vrouw die net als hij houdt van avontuur. Of Maarten (31), de reislustige ex-operazanger die tegenwoordig toeristen rondleidt in de Italiaanse Alpen. Hij zoekt een man die zijn chaos én charme aankan.
En dan hebben we Selina (24), een feestelijke powervrouw die in haar eentje een hotel runt in St. Anton am Arlberg. Overdag staat ze op de piste, ’s avonds achter de bar of op haar eigen festival. Haar droomman? Sportief, ambitieus en net zo dol op een feestje als zijzelf. Stefan (42) daarentegen is de eeuwige ondernemer van Westendorf, die tussen zijn skischool, indoorskibaan en festivals door nu eindelijk tijd wil maken voor een serieuze relatie.
Oudste kandidaat
Ook Menno (62) is van de partij. Hij runt een groepsaccommodatie in de Italiaanse Alpen en staat net zo lief op de snowboard als achter het fornuis. Deze levensgenieter zoekt geen doorsnee vrouw, maar een onafhankelijke dame die haar mannetje staat. Iets verderop in Zweden woont Soraya (49), moeder van zes en yogaliefhebber pur sang. Tussen de massagesalons, ijsbaden en krachttrainingen door hoopt ze een sportieve man te vinden die haar liefde voor de natuur deelt.
En dan de oudste kandidaat: Willy (68) woont al jaren in Oostenrijk, waar ze de pistes opzoekt en de golfbaan onveilig maakt. Haar vrolijke energie deelt ze graag met een actieve partner die haar bergavonturen kan bijbenen. Iets verderop in Oostenrijk runt Nanja (52) een hotel en bruist ze van de energie. Ze zoekt een man die diepgaand en gezellig is, en die net als zij houdt van avontuur én spiritualiteit.
Tot slot Henri (45), een nuchtere Groninger die zijn draai heeft gevonden in Maishofen, waar hij drie sportwinkels runt. Hij houdt van skiën, mountainbiken en padel en zoekt een zelfstandige, sportieve vrouw die het bergleven met hem wil delen.
Kortom: de nieuwe lichting belooft allesbehalve saai te worden. Van jonge feestbeesten tot sportieve vijftigers en levenslustige zestigers; er is voor ieder wat wils. Wie weet schrijf je je straks zelf nog in om één van deze singles te veroveren.