Jort Kelder woest: ‘Edibe probeerde het eerst bij Sander Schimmelpenninck’

Jort Kelder zou woest zijn. Niet op het juicekanaal dat zijn vermeende relatie met de 23-jarige Edibe heeft gelekt, maar op Edibe zélf. ,,Ze probeerde het eerst bij Sander Schimmelpenninck.''

Jort is afdankertje voor Edibe
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

,,Volgens bronnen is Jort absoluut not amused”, meldt juicekanaal Realityfbi op Instagram. ,,Niet per se vanwege onze recente openbaring over zijn vermeende relatie, maar vooral vanwege wat daaraan vooraf zou zijn gegaan.”

Sander Schimmelpenninck

Jort zou er namelijk achter zijn gekomen dat Edibe éérst Sander Schimmelpenninck had versierd. In een groepsapp zouden Edibe en haar vriendin Lale Gül daar openlijk over hebben gesproken. ,,Edibe zou een screenshot hebben gedeeld waarin ze trots meldt Jorts nummer te hebben ‘gefixt’. En ook een foto van een vermeende date met Sander zou in diezelfde app zijn gestuurd.”

Een van de mensen uit de groepsapp heeft die screenshots vervolgens doorgestuurd, waarna ze ook terecht zijn gekomen bij Jort. ,,Hij is ziedend”, aldus het juicekanaal.

Gespot op Santorini

Jort en Edibe hebben elkaar ontmoet via de donateursgroep van Lale Güls podcast Ik Ga Leven, waar Edibe en Lale bevriend raakten. Later zou Edibe zijn gematcht aan bekende namen, onder wie Jort Kelder. En hoewel Jort en Edibe nog altijd muisstil blijven over hun romance, werden ze onlangs wel samen gespot op Santorini.

Tags

JORT KELDERSANDER SCHIMMELPENNINCK

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.