Landstede Basketbal gaat Europa in

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

ZWOLLE (ANP) – Landstede Basketbal gaat komend seizoen Europa in. De landskampioen heeft zich voor de eerste keer ingeschreven voor de FIBA Europe Cup. “Wij willen ons als club blijven ontwikkelen en elk jaar weer verder bouwen. Dus het spelen van Europees basketbal is in die lijn een mooie stap”, zegt Adriaan van Bergen, manager Landstede Basketbal.

Het toernooi om de FIBA Europe Cup is komend seizoen toe aan de vijfde editie. De Zwolse club doet mee onder de naam Landstede Basketbal Regio Zwolle. “Door de vele positieve reacties uit onze eigen regio denken wij met een stevige basis aan dit avontuur te kunnen beginnen. En om onze economisch sterke regio extra kracht bij te zetten gaan wij dan ook met ‘Landstede Basketbal Regio Zwolle’ als teamnaam Europa in”, licht Van Bergen toe.

Het bestuur en de organisatie van de landskampioen verheugen zich op de wedstrijden in Europees verband. “Natuurlijk, want dit is het podium waarop je wil spelen. En de spelers en de staf hebben het ook gewoon verdiend om nu Europa in te gaan”, benadrukt Van Bergen. De eerste voorronde van de FIBA Europe Cup staat gepland voor 18 en 25 september.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.