Mysterie om sociale accounts trainer Juventus

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

TURIJN – Massimiliano Allegri, de trainer van Juventus, is niet meer te volgen op Twitter en Instagram. De sociale media-accounts van Allegri zijn sinds donderdag offline. Supporters van de Italiaanse koploper waar Cristiano Ronaldo furore maakt breken hun hersenen over de beweegredenen van Allegri.

Zondag staat de Italiaanse topper Napoli-Juventus op het programma. Mogelijk zou de coach even pauze willen nemen van alle mediaheisa rond die wedstrijd en zijn baanzekerheid. Zo zou Ronaldo bij de directie van Juventus hebben aangedrongen om trainer Zinedine Zidane en linksback Marcelo naar Turijn te halen.

“Het was belangrijk om direct weer het winnen op te pakken”, was de laatste tweet van Allegri na de overwinning van 0-1 bij Bologna, vier dagen na de 2-0-nederlaag tegen Atlético Madrid in de Champions League.

Zaterdag komt er mogelijk meer duidelijkheid als de trainer van Juventus op een persconferentie vooruitblikt op de wedstrijd tegen Napoli.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.