‘Om déze reden is trouwfeest Matthijs de Ligt en Annekee afgeblazen’
Matthijs de Ligt is op Barbados en zijn vrouw Annekee in Nederland, terwijl ze momenteel in Italië hun huwelijk zouden moeten vieren. Dat het trouwfeest is afgeblazen is inmiddels zeker, maar wáárom?

Het trouwfeest van Matthijs de Ligt en Annekee in Italië, waar honderden mensen voor uitgenodigd zijn, is afgeblazen. Familie, vrienden en collega’s zouden speciaal naar het buitenland afreizen voor de feestelijke gelegenheid. Maar Matthijs is op een mannentrip op Barbados en Annekee is in Nederland. De geruchtenmolen draait op volle toeren, want wat is er toch aan de hand?
Relatieproblemen?
Volgens juicekanaal Realityfbi hebben Matthijs en Annekee problemen in hun relatie. Matthijs zou zich onder anderen steeds meer storen aan de spirituele levensstijl van zijn vrouw. ,,Blijkbaar zou Matthijs het overdreven ‘spiriwiri-gehalte’ van Annekee niet langer trekken”, schrijft het kanaal op Instagram. ,,Zoals we volgens bronnen weten, zit Matthijs nu op Barbados en Annekee werd een paar dagen geleden nog gespot bij Holi-bestie Jetteke van Lexmond.”
Matthijs, zelf nuchter en gericht op zijn topsportcarrière, zou zich naar verluidt steeds minder kunnen vinden in de zweverige kant van zijn partner. Of dat ook de reden is voor het plotseling afblazen van het feest, is niet met zekerheid te zeggen, maar de timing voedt de speculaties.