Oostenrijk nog steeds achter Nederland

Ajax
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

NYON – De kampioen van het volgende seizoen in de eredivisie kwalificeert zich heel misschien toch nog rechtstreeks voor de Champions League. Nederland staat nog steeds elfde op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA.

Oostenrijk heeft Nederland nog niet ingehaald omdat Rapid Wien en Red Bull Salzburg donderdag verloren in de Europa League. Internazionale klopte Rapid (1-0). Club Brugge was te sterk voor Salzburg (2-1). Als beide clubs uit Oostenrijk donderdag tijdens de returns wel een punt pakken, dan zakt Nederland naar de twaalfde positie en blijft de kampioen van de eredivisie komende jaren veroordeeld tot het spelen van kwalificatieduels voor de groepsfase van de Champions League.

Alleen Ajax zou daar nog verandering in kunnen brengen. De club uit Amsterdam moet daarvoor op 5 maart stunten tegen Real Madrid. Ajax verspeelde woensdag in de slotfase van het eerst duel met de titelverdediger uit Spanje een gelijkspel: 1-2.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.