Oproep Eloise van Oranje naar sexy sportkleding valt verkeerd
Eloise van Oranje ligt onder vuur na een oproep op TikTok. Ze vroeg haar volgers om hulp bij het vinden van 'sexy' én duurzame sportkleding, maar dat schoot bij veel mensen in het verkeerde keelgat.
,,Help me alsjeblieft met het vinden van leuke, sexy sportkleding die ook nog eens goed is voor het milieu en mooie materialen. En dus ook sexy is. Ik wil die combinatie vinden”, zegt Eloise in de video.
Sexy sportkleding
De reacties lieten niet lang op zich wachten. Vooral het woord ‘sexy’ zorgde voor de nodige kritiek. ,,Waarom moet sportkleding sexy zijn?”, vraagt iemand zich af. Een ander reageert: ,,Waarom sexy sportkleding? Je gaat sporten, niet op stap!”
Ook haar opmerking over duurzaamheid roept vragen op bij volgers. Het filmpje is namelijk opgenomen op een strand in Australië, waar Eloise onlangs een maand verbleef. ,,Milieubewust, maar wel met het vliegtuig elke maand”, sneert iemand.




