Pochettino: noem mij maar coach in plaats van manager

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Voetbaltrainers worden in Engeland manager genoemd. In sommige gevallen, zoals in het verleden bij Sir Alex Ferguson, is het een passende benaming. De Schot bepaalde alles bij Manchester United. Mauricio Pochettino heeft naar eigen zeggen heel wat minder te vertellen bij Tottenham Hotspur.

De Argentijn kreeg in München, waar hij met de Spurs een vriendschappelijk toernooi afwerkt, vragen over mogelijke verkopen. “Daar ga ik niet over, ik weet niets over de situatie waarin sommigen van mijn spelers zich bevinden. Ik train ze en probeer het beste uit ze te halen. Spelers verkopen, contracten verlengen of niet, dat ligt niet in mijn handen.”

Op de vraag of dat toch ook tot de taken van de manager behoort, kwam Pochettino tot de conclusie dat een andere benaming beter bij hem past. “Misschien moet de club de benaming aanpassen. Mijn baan is training geven. Ik ben hier alleen maar de persoon die langs de lijn staat. Ik ben slechts de coach.”

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.