Soundos El Ahmadi ontploft na kritiek op nieuw programma
Soundos El Ahmadi heeft genoeg van de negatieve verhalen over haar programma Wolven. Hoewel de kijkcijfers van de veelbesproken show tegenvallen, vindt de comédienne dat er een verkeerd beeld wordt geschetst. Op de rode loper van de musical Cabaret haalt ze uit naar de manier waarop de media over de prestaties van het programma berichten.
Advertentie
Wanneer een verslaggever van RTL Boulevard haar confronteert met de lage kijkcijfers, reageert Soundos fel. ,,Kijk, jullie media zijn gewoon niet eerlijk. We praten over lineaire cijfers. Het is 2026! We gaan naar 2027.”
Soundos woest
Volgens Soundos wordt er te veel gekeken naar het aantal mensen dat op het moment van uitzenden voor de televisie zit. ,,Jonge mensen kijken niet meer lineair. Mensen kijken in de trein, kijken terug wanneer het hen uitkomt en bij uitgesteld kijken zijn de cijfers geweldig.”
Dat er desondanks vooral negatief over Wolven wordt geschreven, zit haar duidelijk dwars. ,,Dus ik ben er eigenlijk een beetje klaar mee, met dat negatieve, want het wordt gewoon hartstikke goed bekeken en het is gewoon een hit.”
‘Niet serieus nemen’
Rob Goossens kan zich aan de desk van RTL Boulevard echter totaal niet vinden in die uitleg. Volgens hem worden uitgestelde kijkers allang meegenomen in de cijfers en maakt dat het resultaat van Wolven niet ineens goed. Een recente aflevering zou inclusief uitgesteld kijken rond de 420.000 kijkers zijn uitgekomen, maar Rob stelt dat een programma van dit formaat enkele jaren geleden minimaal 1,2 miljoen kijkers zou hebben getrokken: ,,Als je een derde haalt, maar je zegt: ‘We hadden wel een uitgestelde kijker die in de trein heeft gekeken’, ja sorry, maar dat kunnen we gewoon niet serieus nemen.”
Kritiek
Wolven, dat Soundos El Ahmadi samen presenteert met Pieter Derks, kreeg dit seizoen veel kritiek. Het programma heeft veel weg van het al eerder bedachte De Verraders en werd vooral lineair nauwelijks bekeken.




