Talenten van Ajax stranden in Youth League

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

LYON – De talenten van Ajax hebben het voorbeeld van de hoofdmacht niet kunnen volgen. De Amsterdamse ploeg voor spelers onder 19 jaar werd via strafschoppen uitgeschakeld in de achtste finales van de Youth League, de Champions League voor jeugdteams. Het ging vanaf de stip mis tegen Olympique Lyon.

De ploeg van trainer John Heitinga was vroeg op voorsprong gekomen via een doelpunt van jeugdinternational Brian Brobbey, maar Lyon kwam al snel langszij. Aan het begin van de tweede helft namen de Fransen zelfs de leiding. Lang bleef het bij 2-1, tot de 17-jarige Brobbey in blessuretijd de stand gelijk trok. Strafschoppen moesten daarop de beslissing brengen. Beide ploegen misten twee keer in de eerste reeks van vijf penalty’s. Het ging voor Ajax mis in de achtste beurt, toen invaller Dillion Hoogerwerf de bal over het doel knalde.

De hoofdmacht van Ajax bereikte vorige week in de Champions League de kwartfinales door titelhouder Real Madrid in stadion Santiago Bernabéu met 4-1 te verslaan.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.