Torino wil eindelijk weer stunten bij Juve

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

TURIJN – Torino wil voor de eerste keer in 24 jaar weer een keer de derby van Turijn uit bij Juventus winnen. ”Het eerste wat we moeten doen is onze angst opzijzetten”, zegt middenvelder Armando Izzo. ”Als we nu al wakker liggen van het feit dat we tegen Cristiano Ronaldo spelen kunnen we er beter niet aan beginnen. We moeten de grote namen uit ons hoofd zetten en vol overtuiging proberen te winnen. We hebben de punten hard nodig.”

Bij de vorige zege in de uitwedstrijd, in het seizoen 1994-1995, speelden ook ‘grote’ namen bij Juventus, zoals Didier Deschamps, Roberto Baggio en Antonio Conte.

Vrijdag moet het kunnen lukken voor Torino, zo is de algemene opinie in Italië. Juventus is al kampioen, Torino verloor slechts één van de laatste veertien duels en maakt kans zich voor de eerste keer te plaatsen voor de Champions League.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.