Virtuele kampioen Leigh mag in het echt racen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

LONDEN – De tweevoudig wereldkampioen virtueel autoracen blijkt ook in het echt een begenadigd coureur. Brendon Leigh maakt dit weekeinde zijn racedebuut in de Formule Ford 1600 op het circuit van Snetterton in Engeland.

Leigh won de afgelopen twee jaar de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 Esports Series, oftewel de computergame. Toen hij in 2017 de eerste titel won en daarmee als beste gamer naar voren kwam uit 66.000 deelnemers, had hij niet eens zijn rijbewijs.

Inmiddels heeft hij het begeerde papiertje en mag hij daadwerkelijk autorijden. En hij blijkt ook aardig te kunnen racen. ”Hij was meteen erg snel, deed nauwelijks onder voor mijn twee andere coureurs”, zei zijn teambaas Kevin Mills na drie testdagen.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.