Willem-Alexander niet blij met deze video van Villa Eikenhorst? ‘Verwijderd’
Villa Eikenhorst was jarenlang het privéparadijs van koning Willem-Alexander en koningin Máxima. Amalia, Alexia en Ariane groeiden er op en het koninklijk paar deed er alles aan om hun gezinsleven zoveel mogelijk buiten de publiciteit te houden. Opvallend is dan ook dat er beelden van het interieur online verschenen. Volgens het Spaanse Vanitatis is een video inmiddels zelfs spoorloos verdwenen.
Advertentie
Het koninklijk gezin woonde van 2003 tot begin 2019 in de villa op landgoed De Horsten in Wassenaar. Daarna verhuisden Willem-Alexander, Máxima en hun dochters naar Paleis Huis ten Bosch. Villa Eikenhorst bleef echter eigendom van de koning en wordt inmiddels verhuurd.
Video verwijderd
Over het huis is de afgelopen weken opnieuw veel te doen. Blauw Bloed besteedde eind september een complete uitzending aan de voormalige woning van het koninklijk gezin en liet onder meer zien hoe de woonkamer, bibliotheek en serre eruitzagen toen Willem-Alexander en Máxima er nog woonden.
Maar volgens het Spaanse Vanitatis waren er ook beelden te vinden die een veel actueler inkijkje in Villa Eikenhorst gaven. Het medium schrijft over een video die online te zien zou zijn geweest, maar inmiddels is verwijderd. Waarom de beelden zijn verdwenen en wie daar opdracht toe heeft gegeven, is niet duidelijk.
Dat zorgt volgens het Spaanse medium voor vraagtekens. Zeker omdat Willem-Alexander en Máxima altijd zeer gesteld zijn geweest op hun privacy in en rond Villa Eikenhorst.
Ambassade
De villa wordt sinds het vertrek van de Oranjes gebruikt door de ambassade van Koeweit. De Residentie, het bedrijf dat de nieuwe inrichting verzorgde, bevestigde dit jaar nog dat het interieur voor de nieuwe bewoners van Villa Eikenhorst werd gerealiseerd.
Of Willem-Alexander daadwerkelijk iets te maken heeft met het verdwijnen van de video, is niet bekend. Vanitatis noemt het verdwijnen ervan opvallend, maar er is geen bevestiging dat het Koninklijk Huis heeft gevraagd de beelden offline te halen.
Groot feest in Villa Eikenhorst! Het riant stulpje is eigendom van de Vakantiekoning en gehuurd door Peter Arensman https://t.co/84gsZ2POlB
— De Vakantiekoning 🏝️ 🚤 🍸✈️ 🛩️ (@Vakantiekoning1) October 19, 2026




