Woods wil op jacht naar goud in Tokio

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

FARMINGDALE – Golfer Tiger Woods wil op jacht naar goud bij de Olympische Spelen van Tokio in 2020. “Ik ben 43 en dit is misschien wel mijn laatste kans om op dat evenement uit te komen. Bovendien is olympisch goud één van de weinige prijzen die ik nog nooit heb gewonnen.”

In Rio de Janeiro 2016 keerde golf na een eeuw afwezigheid terug op de Spelen. Veel golfers kwamen niet opdagen uit angst voor besmetting met het zikavirus. Woods kampte destijds met een rugblessure en wist niet of hij ooit nog kon terugkeren op het hoogste niveau. Dat is hem inmiddels gelukt.

De Brit Justin Rose won goud in Rio.

Elk land mag maximaal vier golfers afvaardigen naar Tokio. “Eerst moet ik me nog zien te plaatsen”, zegt Woods. “Dat wordt nog een zware opgave.”

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.