Yves Berendse onder vuur: ‘Ik vind hem zo’n naar jochie’

Zanger Yves Berendse lag onlangs onder vuur, omdat zijn naam werd genoemd in Vandaag Inside. Maar wie denkt dat hij zich daar iets van aantrekt, heeft het mis. “Tot nu toe heb ik een luizenleventje gehad”, zegt Yves nuchter in een interview met Party.

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Nikola van Krieken

Tijdens de uitzending uitte Wilfred Genee harde woorden over Yves en noemde hem “de negatieve editie” die “je op een feestje door de goot hoort.” Johan Derksen vulde aan: “Ik vind die Berendse zo’n naar jochie. Die kop van die Berendse! Ik kan er niet tegen.”

Het is overigens niet de eerste keer dat er stof opwaait rondom de zanger in de showbizzwereld. Zo’n anderhalf jaar geleden liet hij zichzelf kritisch uit over acteur Ferry Doedens, die zijn geld verdient met erotische content op OnlyFans. Toen Berendse onder een pikante foto op Instagram reageerde “Is dit niet precies waar OnlyFans voor bedoeld is?”, reageerde Ferry met een lachende smiley: “Op mijn OnlyFans heb ik hem zonder slip gepost.”

‘Het gaat mij niet om de likes’

Yves vindt het lastig dat mensen tegenwoordig alles op social media gooien. “Ik ben niet van die hele Instagram-hype. Mijn vrienden zeggen dan: ‘Je moet wat meer posten’, maar ik denk echt: het gaat mij niet om de likes, ik wil gewoon zingen en optreden.”

Oma kijkt alles mee

Gelukkig kan Yves rekenen op onvoorwaardelijke steun van zijn familie. “Oma is mijn grootste fan, ze volgt wat ik doe op de voet”, zegt hij trots. En dat komt goed uit, want binnenkort staat hij voor het eerst in een uitverkochte Ziggo Dome. Met dit concert in aantocht voelt Yves zich dankbaar. “Ik heb een fantastische jeugd gehad, dankzij twee heel lieve ouders die altijd voor me klaarstonden,” vertelt hij. En ondanks alle kritiek, blijft hij nuchter: “Er is nog nooit iets heel ergs gebeurd in mijn leven en dat klop ik meteen even af.”

Tags

YVES BERENDSE

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.