Zoë Livay onthult: “Ik heb al een nummer voor het Songfestival klaar”
Zangeres Zoë Livay ziet het helemaal zitten: meedoen aan het Eurovisie Songfestival! De 25-jarige artieste, die eerder furore maakte in The Voice of Holland, verklapte in het radioprogramma VoorAan op NPO 3FM dat ze zelfs al een liedje op de plank heeft liggen.

“Ja, heel graag”, antwoordde Zoë enthousiast op de vraag van dj Sebastiaan Ockhuysen of ze zichzelf ooit op het grote Eurovisie-podium ziet. De dj had op social media al iets opgevangen van de zangeres, die daar stiekem hintte met teksten als ‘Zoë for Eurovision’.
“Ik heb nog geen plan, maar wel een song”, vertelde ze met een glimlach. “Als het dé song is, is het dé song. En als het ’m niet is, dan is het ’m niet. Maar ik ga wel echt mijn best doen.”
The Voice
Zoë is geen onbekende in de muziekwereld. In 2019 deed ze mee aan The Voice of Holland, en sindsdien heeft ze twee ep’s uitgebracht. Haar duet ‘Ik zing’ met rapper Snelle is al maanden een vaste waarde in de Nederlandse hitlijsten. Of we haar volgend jaar in een glitterjurk op het Songfestivalpodium zien shinen? Dat is nog even afwachten. Maar één ding is zeker: Zoë Livay is er klaar voor!