Dit is de nieuwe liefde van Robèrt van Beckhoven
Robèrt van Beckhoven is weer verliefd. De Heel Holland Bakt-juryvoorzitter heeft zijn hart verloren aan Debby. De twee kwamen elkaar bij toeval tegen in zijn eigen bakkerij en inmiddels is de relatie zo serieus dat zijn nieuwe liefde zelfs samen met hem voor de camera verschijnt. Maar wie is de vrouw aan zijn zijde?
Advertentie
De ontmoeting tussen Robèrt en Debby had eigenlijk helemaal niet plaats hoeven vinden. ,,Ze stond voor me in de bakkerij”, onthult Robèrt aan Shownieuws. ,,Ze was met haar familie daar, en we zagen elkaar. Toen heb ik een rondleiding gegeven en toen is het daar bij gebleven.”
Nieuwe vriendin
Normaal gesproken was Robèrt op dat moment helemaal niet in de bakkerij geweest. ,,Ik was toevallig in de bakkerij, want normaal gesproken neem ik op die dag Heel Holland Bakt op. Maar dat was nu niet zo. Ik ben wel blij, ja”, vervolgt Robèrt. ,,Ze heeft alles wat ik nodig heb. Lief, avontuurlijk, ondernemend en mooi.”
Tegen Shownieuws wilde de nieuwe liefde van Robèrt alleen haar voornaam vertellen, maar het gaat om Debby Beemer, oprichter van Kwetsbaar & Raak. Op haar eigen website omschrijft ze zichzelf als spiritueel klanktherapeut, transformatiecoach en sound artist. Ook studeerde ze aan het conservatorium, waar ze zich onder meer bezighield met zang, muziek, dans en drama.
Ondernemend
Voordat Debby zich op haar eigen onderneming richtte, deed ze heel ander werk. Zo werkte ze onder meer als zangdocent, dirigent, transformatiemanager, scrummaster en agile coach. Tegenwoordig begeleidt ze mensen met onder meer klank, stem en lichaamsgerichte sessies.
Debby is dus, net als Robèrt, behoorlijk ondernemend. Dat lijkt goed aan te sluiten bij wat de meesterpatissier zelf zegt te zoeken in een partner.
Voor de camera
De relatie is inmiddels allesbehalve geheim. Debby verscheen zelfs naast Robèrt voor de camera van Shownieuws. Dat lijkt ze niet bepaald spannend te vinden. ,,Camera’s en microfoons zijn voor mij niet heel onbekend. En als je trots bent dan ga je hier staan, vind ik.”




