“Harry stiekem woest op Meghan vanwege dochter”

Volgens The Daily Mirror is Meghan Markle in ongenade gevallen bij haar bloedeigen man. Harry zou stiekem woedend zijn op zijn vrouw omdat zij hun dochter Lilibet steeds online in de spotlights zet.

Harry stiekem woest op Meghan
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Ter ere van Lilibets vijfde verjaardag plaatste Meghan op Instagram een foto van haar dochter en haar man met als bijschrijft “ons droommeisje. Fijne vijfde verjaardag, Lili.” Een bron meldt echter aan The Daily Mirror dat Harry deze online aandacht helemaal niet wil voor zijn kinderen.

Meghan is een prominent voorvechter van online veiligheid voor kinderen, iets wat volgens sommigen niet strookt met het feit dat ze foto’s van haar eigen kids deelt op Instagram. Hoewel Lilibets gezicht niet zichtbaar was op haar laatste verjaardagskiekje, was het wel zichtbaar op een eerdere Insta-foto van Meghan.

Tanende populariteit

Royaltyexpert Duncan Larcombe meldt aan The Daily Mirror dat het meest recente Insta-kiekje van Lilibet alleen maar olie op het vuur gooit en het verhaal voedt dat de hertogin van Sussex haar kinderen gebruikt om haar eigen tanende populariteit op te vijzelen.

“Ik weet zeker dat degenen die over haar klagen zullen zeggen dat ze (de kinderen) uitbuit”, zegt hij aan de Britse krant. “Ze geeft preken over de privacy van kinderen, maar plaatst vervolgens foto’s van haar eigen kinderen als clickbait. Ze worden wat ouder, maar dat maakt het alleen maar erger. Het is allemaal zorgvuldig gepland.”

Ongemakkelijk

Omdat Harry zich herhaaldelijk heeft uitgesproken over het willen beschermen van zijn gezin, gelooft Larcombe dat hij in tweestrijd staat over het feit dat zijn eega herhaaldelijk foto’s van de kids online deelt. Hij denkt dat Harry zich er ‘ongemakkelijk’ over voelt.

“Er is absoluut een kans dat Harry dit knarsetandend toelaat. Hij weet hoe het is om als kind in de spotlights te staan en wil dit niet voor zijn eigen kind. Maar ik denk dat we weten wie de broek draagt in deze relatie.”

William en Kate

De royaltykenner deelt dat de kinderen van prins William en Kate Middleton inmiddels ook publieke figuren zijn, maar dat er een verschil is met het kroost van Harry en Meghan.

“William weet dat hij iemand als prins George, de toekomstige troonopvolger, niet verborgen kan houden,” aldus Larcombe. “Meghan en Harry hebben de mogelijkheid om hun kinderen volledig privé te houden.”

Tags

HARRY EN MEGHANWILLIAM EN KATE

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.