Opnieuw zanger geselecteerd voor Eurovisiesongfestival

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Het deelnemersveld van het komende Eurovisiesongfestival kent tot nu toe opvallend veel mannen. Woensdag werd de tiende van de 41 artiesten bekendgemaakt en opnieuw gaat het om een zanger.

Vasil Garvanliev gaat namens Noord-Macedonië naar Nederland. Hij heeft enige songfestivalervaring want hij was vorig jaar ook mee naar Tel Aviv. Vasil zong als achtergrondzanger mee met Tamara Todevska, die in de finale verrassend de favoriet was bij de internationale jury’s.

Tot nu toe staan er zeven zangers op het deelnemersformulier, onder wie Jeangu Macrooy die namens Nederland uitkomt. Ook Frankrijk, Spanje, Georgië, Cyprus en Oostenrijk kozen voor een man. Albanië en Bulgarije gaan voor een zangeres en België is met Hooverphonic tot dusver de enige die een groep aflevert.

Het Eurovisiesongfestival vindt in mei plaats in Rotterdam.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.