Reageert Yolanthe hier op familieruzie?
Yolanthe Cabau lijkt op sociale media te reageren op alle verhalen over de ruzie binnen haar familie. Kort nadat naar buiten kwam dat niet alleen het contact met haar broer Xavier is bekoeld, maar ook vraagtekens worden gezet bij haar band met zus Xelly, deelt Yolanthe een opvallend filmpje op Instagram.
Advertentie
In haar Instagram Stories is Yolanthe zelf te zien, terwijl op de achtergrond het nummer My Own Universe van PattiJ North klinkt. Precies op het moment dat zij zichzelf filmt, is in het liedje de tekst ‘I was the giver’ te horen.
‘Familieruzie’
Of Yolanthe daarmee daadwerkelijk verwijst naar de situatie binnen haar familie, zegt ze niet. Toch is de timing opvallend. Vorige week werd namelijk duidelijk dat de band tussen Yolanthe en haar broer Xavier flink is bekoeld. Xavier vertelde aan weekblad Story dat hij haar meerdere keren had benaderd omdat hij graag met haar wilde samenwerken rond zijn eigen supplementenlijn.
Volgens Xavier kwam daar uiteindelijk niets van terecht. ,,Het contact met Yolanthe is bekoeld”, vertelde hij. Ook zei hij zich door zijn zus niet gehoord en gezien te voelen.
Zus Xelly
Ook met zus Xelly lijkt de band bekoeld te zijn. Tina Nijkamp merkte op dat de zussen elkaar niet meer volgen op Instagram. Ook zou Xelly mogelijk opnieuw nauwelijks of niet te zien zijn in het tweede seizoen van Yolanthe’s Netflix-serie. Ook andere broers en zussen lijken daarin volgens Tina een kleinere rol te krijgen.





